Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır – Brian Moses Pdf İndir

Ocak 9, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Brian Moses yazarı tarafından yazılan Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır Kitabının Kısa Özeti Oku

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Öfkelinozor Ömür neredeyse her şeye sinirleniyor. İstediği gibi gitmeyen bir şeyler, beceremedikleri ya da babasının televizyonda seyrettiği kuyruktop maçı onun çılgınca bir öfkeyle dolmasına neden oluyor… Acaba bu duyguyu yenip kontrol edemediği öfkesine son vermesi mümkün olabilir mi bir gün?Tabii ki olabilir… milyonlarca yıl önce koca koca dinozorlar bunu başardığına göre o da başarabilir!Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu kitaplar hem komik hem de çocuklarımızın kişisel gelişimine büyük katkı yapacak. Ayrıca her kitabın sonunda bulacağınız pratik öneriler sayesinde çocuklarınıza kolayca yol göstereceksiniz. 

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-05-29
ISBN 6053411291
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 26 cm

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır PDF İndir

Öfkelinozor Ömür / Dinozorların da Duyguları Vardır kitabı, Brian Moses isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Brian Moses yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Brian Moses Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Merve Şubat 19, 2020, 9:54 am

    Faydalı ve eğlenceli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.