Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen – Birsen Ekim Özen Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen yazarı tarafından yazılan Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen Kitabının Kısa Özeti Oku

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Arda sağlıklı yiyeceklerin yerine tuzlu cipsler, asitli içecekler, yağlı hamur işleri yemeyi tercih eden, sokakta oynamak yerine bilgisayar başında oyun oynayan bir çocuktur. Bu durum hem derslerini hem de sağlığını etkilemektedir. Neyse ki çocuklara yardım etmeyi görev edinmiş Fen Gezegeni’nin Başkanı Profesör İyon vardır. Uzmanı Tayf sayesinde Arda, organlarının bu durumdan ne kadar zarar gördüğünü öğrenir ve korku dolu bir yolculuk yaşar! Okurlar bu keyifli ve öğretici öykülere bayılacaklar!

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-27
ISBN 6050819168
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen PDF İndir

Öfkeli Organlar Korosou / Profesör İyon ile Fen kitabı, Birsen Ekim Özen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Birsen Ekim Özen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)