O (Ciltli Özel Baskı) – Stephen King Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde O (Ciltli Özel Baskı) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Stephen King yazarı tarafından yazılan O (Ciltli Özel Baskı) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


O (Ciltli Özel Baskı)


O (Ciltli Özel Baskı) Kitabının Kısa Özeti Oku


O (Ciltli Özel Baskı) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren esrarengiz bir yaratığın varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş, yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömdükleri kâbusları, yıllar sonra yeniden gerçeğe dönüşmüştür… Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtını okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, O’nun karanlık dünyasında yaşadığınızı zannedeceksiniz.

O (Ciltli Özel Baskı) Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Oya Alpar
Yayın Tarihi 2018-12-03
ISBN 9752121768
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 1064
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi 2. Hm. Kağıt
Boyut 15 x 22.7 cm

O (Ciltli Özel Baskı) PDF İndir


O (Ciltli Özel Baskı) kitabı, Stephen King isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Stephen King yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Stephen King Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

8 Yorum

 • Dublaj Şubat 24, 2019, 10:08 pm

  Bence güzel kitap indirin

 • erdo Mayıs 31, 2019, 2:24 pm

  .

 • erdo Mayıs 31, 2019, 2:25 pm

  .kl

 • erdo Mayıs 31, 2019, 2:28 pm

  .

 • İdil Temmuz 8, 2019, 7:32 pm

 • İdil Temmuz 8, 2019, 7:33 pm

  Kitabı indiremedim

 • Yunus Temmuz 20, 2019, 12:41 pm

  Yorumum

 • dsfs Ağustos 10, 2019, 6:24 pm

  sdsfd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.