Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 – Yusuf Asal Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 Kitabının Kısa Özeti Oku

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Tuhaf bir adam mahalleye yeni kurulan kurbağa fabrikasına kafayı takmış durumda…Fabrikanın derhal kapatılmasını, dondurulan kurbağaların ailelerine tazminat ödenmesini, anne-babasız kalmış kurbağalara da burs verilmesini istiyor…Kurbağa fabrikası yerine, çikolata fabrikası kurulsun ve acılı, ekşili, tuzlu karabiberli çikolatalar üretilsin, diyor.Fabrika müdürü kime çattığının farkında değil!Sizce bu işlerin arkasında kim olabilir?Tabii ki Çılgın Hademe!Çılgın Hademe Peyami Efendi, akla hayale gelmedik projeleriyle yine işbaşında!

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-12
ISBN 6051310787
Baskı Sayısı 26. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12 x 19.5 cm

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 PDF İndir

Nükleer Çikolata Fabrikası / Çılgın Hademe 4 kitabı, Yusuf Asal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yusuf Asal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yusuf Asal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)