Neşeli Orman’ın Bateristleri – Berat Alanyalı Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Neşeli Orman’ın Bateristleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Berat Alanyalı yazarı tarafından yazılan Neşeli Orman’ın Bateristleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Neşeli Orman’ın Bateristleri

Neşeli Orman’ın Bateristleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Neşeli Orman’ın Bateristleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bateristlere Kim Dur Diyecek?Berat Alanyalı’dan Neşeli Orman’ın Şair Kurbağası ve Neşeli Orman’ın Çevrecileri’nden sonra Neşeli Orman’ın Bateristleri… Neşeli Orman’daki bateristler kimmiş dersiniz?“Offf! Sabah sabah bu ne gürültü?”“Bir yerlerde inşaat mı var?”“Olamaz! Yine ağaç kesiyor bunlar!”“Hayır, bu bir matkap.Herhalde onarım yapıyorlar.”

Neşeli Orman’ın Bateristleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-07-13
ISBN 9750839375
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 11.5 x 19 cm

Neşeli Orman’ın Bateristleri PDF İndir

Neşeli Orman’ın Bateristleri kitabı, Berat Alanyalı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Berat Alanyalı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Berat Alanyalı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)