Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay – Louie Stowell Pdf İndir

Ocak 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Louie Stowell yazarı tarafından yazılan Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay Kitabının Kısa Özeti Oku

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Geceleri gökyüzüne baktığınızda sadece yıldızları görmezsiniz. Uzayın bomboş karanlığında bütün cisimlerin şekil ve büyüklükleri sadece noktalar hâlinde görünür. Devasa ateşli yıldızlar da minicik toz parçaları gibi…Bu kitapla uzayın gizemini ve astronominin sırlarını keşfedeceksiniz.

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-02-01
ISBN 6051142548
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 16.5 x 23 cm

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay PDF İndir

Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay kitabı, Louie Stowell isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Louie Stowell yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Louie Stowell Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.