Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi – Kemal Batak Pdf İndir

Ekim 31, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Kemal Batak“>Kemal Batak yazarı tarafından yazılan Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Bu eserin amacı, “Yalnız ve tek başına doğa vardır, doğaüstü herhangi bir varlık ve metot yoktur.” diyen naturalizmi incelemek, soruşturmak ve eleştirmektir. Richard Dawkins ve Daniel Dennett gibi Yeni Ateist bilim insanı ve felsefecilerin eserleri, “naturalizm” üst başlığı altında değerlendirilebilecek pek çok yayımlanmış alt çalışmadan sadece bazılarıdır. Elinizdeki eser, zihin, bilinç, irade özgürlüğü, değerler ve ahlâkî değerler bağlamında “felsefî naturalist açıklama”nın “felsefî teist açıklama”ya göre başarısız, nihayetinde, kendisini çürüttüğü için tutarsız ve dolayısıyla irrasyonel olduğunu savunmaktadır.

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-06
ISBN 9753558525
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi PDF İndir

Naturalizm Çıkmazı Dennett’ten Dawkins’e Yeni Ateizm’in Felsefi Temelleri ve Teistik Eleştirisi kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Kemal Batak“>Kemal Batak isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kemal Batak yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Kemal Batak“>Kemal Batak Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)