National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 – Pdf İndir

Ocak 27, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
National Geographic Kids’in dünya çapında en sevilen yayınlarından biri olan, şaşırtıcı gerçeklerle dolu Garip ama Gerçek serisinin en sevilen klitaplarından Garip ama Gerçek! 2 meraklı çocuklar kadar yetişkinleri de sayfalarının arasına, tüm bu gerçeklerle yüzleşmeye çağırıyor. Bilim, hayvanlar Ç¢lemi, yiyecekler, popüler kültür, çılgın buluşlar, iklim, coğrafya gibi başlıklar altında eğlence dolu bir genel kültür hazinesi. Hayvanlar, uzay, tuhaf yiyecekler, insan vücudu, hilkat garibeleri, robotlar ve daha bir sürü konuda en acayip gerçekleri öğrenin!Her sayfa, eğlenceli fotoğraflar ve çizimlerle dolu!

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-01
ISBN 6053338482
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 16 x 16 cm

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 PDF İndir

National Geographic Kids -Garip Ama Gerçek 2 kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.