Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri – M. Sinan Adalı Pdf İndir

Ocak 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

M. Sinan Adalı yazarı tarafından yazılan Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
SAHABİLER, Sevgili Peygamberimizin (asm) arkadaşlarıydı… O’nunla birlikte yaşamışlardı…O’nunla aynı sofradan diz dize yemek yemiş, aynı meydanda omuz omuza savaşmış, aynı çölü adım adım aşmışlardı… Güldüğünde sevinmişler, ağladığında ise çok üzülmüşlerdi…Ayetlere ilk önce onlar iman etmiş, namazı ilk önce onlar kılmış, orucu ilk onlar tutmuştu…Onlar, Peygamberimizi (asm) canlarından çok sevmişlerdi. Peygamberimiz de onları çok sevmişti…“Her biri bir yıldızdır” diyordu sahabileri için. “Hangisine baksanız, size doğru bir yol gösterir…”Bu kitabın sayfaları birer pencere gibi önünüze açılacak ve o pencereden sahabilerin hayatlarındaki en önemli anları; Müslüman oldukları, Peygamberimizin (asm) kalplere huzur veren huzurunda diz çöküp, İslam’ı kabul ettikleri anları seyredeceksiniz…Yani, yıldızlarının ilk parıldadıkları dakikalara dair, olağanüstü hatıralar okuyacaksınız…

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-09-15
ISBN 6055523299
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri PDF İndir

Nasıl Müslüman Oldular? -2 / Sahabilerin Müslüman Olma Öyküleri kitabı, M. Sinan Adalı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser M. Sinan Adalı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

M. Sinan Adalı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.