Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı – Catherine Ripley Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Catherine Ripley yazarı tarafından yazılan Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı Kitabının Kısa Özeti Oku

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
NASILDoğa, hayvanlar, insanlar, yerler ve sizinle ilgili en iyi soru-cevap kitabı Nasıl? kitabında çocuklar büyük ve küçük sorularına, komik ve ilginç yanıtlar bulacaklar, hem de daha sormayı düsünmediklerine bile! Balonlar nasıl uçar?Papağanlar nasıl konuşur?Suyun üzerinde nasıl kalırım?Bilgiyarlar bu kadar şeyi nasıl biliyor?       Dünyada birçok dile çevrilen ve ödül alan Neden? kitabının devamı olan Nasıl?, çocukları merak ettikleri şeyleri sormaya davet ederken her soruyu anlayabilecekleri şekilde yanıtlıyor!

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Işıl Özbek Arslan
Çizer: Scot Ritchie
Yayın Tarihi 2018-09-04
Orjinal Adı How? / The Most Awesome Question and Answer Book About Nature
ISBN 6052981535
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20 x 27 cm

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı PDF İndir

Nasıl? / Doğa, Hayvanlar, İnsanlar, Yerler ve Sizinle İlgili En İyi Soru-Cevap Kitabı kitabı, Catherine Ripley isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Catherine Ripley yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Catherine Ripley Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)