Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş – C. S. Lewis Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

C. S. Lewis yazarı tarafından yazılan Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş Kitabının Kısa Özeti Oku

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yalanlardan korkuların doğduğu…Sadakatin sınandığı…Umutların tükendiği…NarniaNarnia, tarihindeki en zor mücadeleyle karşı karşıyadır. Ancak bu sefer tehlike dışardan değil, Narnia’nın içinden gelir. Bu durumu düzeltecek olanlar ise Kral ve ona bağlılıklarını koruyan birkaç dostudur. Tabii eğer başarabilirlerse…

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Müfit Balabanlılar
Yayın Tarihi 2015-12-04
ISBN 9759910896
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 209
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş PDF İndir

Narnia Günlükleri 7/ Son Savaş kitabı, C. S. Lewis isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser C. S. Lewis yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

C. S. Lewis Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)