Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor – Gerry Boland Pdf İndir

Şubat 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gerry Boland yazarı tarafından yazılan Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor Kitabının Kısa Özeti Oku

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kapınıza bir ayı gelip de çay istedi mi sizden hiç? Patrik’ten istedi. Marko adındaki bu büyük, heybetli bozayı, hayvanat bahçesinden kaçmıştı. Patrik, Marko’yu içeri alsa da onu annesinden, meraklı komşularından ve polisten nasıl saklayacağını bilmiyordu. İşler biraz karıştı ama neyse ki Marko son derece yetenekli bir ayıydı! İrlandalı yazar Gerry Boland arkadaşlık üzerine sıcacık bir öykü anlatırken, Áine McGuinness’in retro bir havası olan esprili resimleri, kitabın ruhunu başarıyla yakalıyor. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! 

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Şiirsel Taş
Çizer: Áine McGuinness
Yayın Tarihi 2017-01-01
ISBN 6059781671
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor PDF İndir

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor kitabı, Gerry Boland isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gerry Boland yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gerry Boland Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.