Mucize ve Ben (Ciltli) – R. J. Palacio Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mucize ve Ben (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

R. J. Palacio yazarı tarafından yazılan Mucize ve Ben (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Mucize ve Ben (Ciltli)


Mucize ve Ben (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku


Mucize ve Ben (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Herkesin anlatacak bir hikÇ¢yesi vardır… Mucize ve Ben üç farklı bakış açısıyla Auggie’nin dünyasına yepyeni bir pencere açarak okuldan önceki hayatı ile beşinci sınıfta yaşadıklarının bilinmeyen yönlerine ışık tutuyor. Okurlar bu kez zorba Julian, Auggie’nin en eski dostu Christopher ve okuldaki yeni arkadaşı Charlotte’ın gözünden tek ortak noktaları olan Auggie’yi görecek. Bu üç mucizevi hikÇ¢ye, sıradışı yüze sahip sıradan çocuktan ayrılmak istemeyenler için hazine niteliğinde.  Madalyonun Öbür YüzüMucize’nin sayfalarında tanıştıkları andan itibaren ona bulaşıcı hastalık taşıyormuş gibi davranan Julian ile Auggie’nin arkadaş olmayacakları ortadaydı. Ancak Julian’ın hikÇ¢yesine hiç değinilmedi, okurlar o ve düşünceleri hakkında yalnızca tahmin yürüttü. şžu ana dek. Julian’ın hikÇ¢yesi yaşananların öbür yüzünü anlatıyor. Julian, Auggie’ye neden bu kadar kaba davranıyor? Ve yaptıklarını telafi etme fırsatını bulabilecek mi? “LJarpıcı yazar Palacio olağanüstü kalemiyle ‘nezaketi seç’ mesajını veriyor. Madalyonun Öbür Yüzü’nün her satırı Mucize’ye ait gibi; mükemmel bir ek.”Booklist “Julian’ın hikÇ¢yesi yalnızca kurbana değil, zorbaya karşı da merhamet duymamızı sağlayan sürprizlerle dolu. LJocuklar Julian’ın davranışlarının ardındaki gerekçeleri keşfettikçe kendilerini başkasının yerine koymaya dair oldukça önemli bir ders alacaklar.”School Library Journal PlütonTaşındıkları güne kadar Christopher, Auggie’nin en iyi arkadaşıydı; tüm ameliyat ve hayal kırıklıklarında, iyi ve kötü gününde yanındaydı. Yıldız Savaşları maratonu yaptıkları ya da birlikte Plüton’a gittikleri zamanlardaki gibi. LJocukluk anıları ile Christopher’ın kötü bir gününün anlatıldığı şimdiki zaman arasında geçişlerle aktarılan Plüton, ayrı düşen iki çocuğun, dostlukların çaba göstermeye değdiğini keşfetmelerinin hikÇ¢yesi. “Palacio hayranları arkadaşlık ve zorbalık gibi sosyal konularla ilgili güçlü bir mesaj taşıyan bu yeni hikÇ¢yeye bayılacak.”Tara Hixon  Hayat DansıBüyük bir Broadway yıldızı olmayı hedefleyen, çalışkan, Venn şeması düşkünü ve pek “popüler” olmayan Charlotte, belli etmek istemese de arkadaşlarıyla ilişkilerinde özgüven eksikliği yaşar. Okuldaki büyük dans gösterisine seçildiğindeyse başkaları tarafından kabullenilme isteğinin ve önyargılarının gerçek bedeliyle yüzleşecektir. Peki Charlotte zamanı geldiğinde arkadaşlarının arkasında durabilecek mi? “Okurları sıradan, yetenekli ve güzel olsalar dahi insanların dış görünüşün ötesini görme ve sosyal gruplar arasındaki duvarlarıyıkmak için cesaret gösterebilme gibi konularda teşvik ediyor.”School Library Journal

Mucize ve Ben (Ciltli) Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Berna Sirman
Yayın Tarihi 2017-11-08
ISBN 6052993194
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Mucize ve Ben (Ciltli) PDF İndir


Mucize ve Ben (Ciltli) kitabı, R. J. Palacio isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser R. J. Palacio yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

R. J. Palacio Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.