Mucize (Ciltli) – R. J. Palacio Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mucize (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

R. J. Palacio yazarı tarafından yazılan Mucize (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Mucize (Ciltli)

Mucize (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Mucize (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Kaderinde Sıradışı Olmak Varsa Sıradan Kalamazsın…Merhaba, adım August. Size nasıl göründüğümü anlatmayacağım.Aklınıza ne geliyorsa muhtemelen ondan daha kötü görünüyorumdur.August (Auggie) Pullman yüzünde fiziksel bir bozuklukla doğduğu için, normal bir okula gidemiyordu… şimdiye kadar. Yakında Beecher Ortaokulu’nda beşinci sınıfa başlayacak ve ömrünüzde bir kere bile “yeni çocuk” olduysanız, bunun ne kadar zorlu olduğunu tahmin edebilirsiniz. Dondurma yemek ve Xbox’ında oyun oynamak gibi sıradan şeyleri seven Auggie aslında sadece sıradışı yüzü olan, sıradan bir çocuk. Peki, yeni sınıf arka¬daşlarını, görünüşünün ardında kendisinin de onlar gibi olduğuna ikna edebilecek mi?“Mucize aslında… tam bir mucize. Kendinize bir iyilik yapın ve bu kitabı okuyun; hayatınızı iyileştirecek.”Nicholas Sparks, New York Times çoksatan yazarı# 1 New York Times çoksatanıUSA Today Çoksatan İlk Yüz ListesiIndie çoksatanıPublishers Weekly çoksatanıTIME, Tüm Zamanların En İyi 100 Gençlik KitabıParents, Yılın En İyi 10 KitabıShelf Awareness, En İyi 10 KitapNew York Times Book Review, Dikkate Değer KitapEntertainment Weekly, 10 Harika Çocuk Kitabı SeçkisiPublishers Weekly, Yılın En İyi KitabıSchool Library Journal, Yılın En İyi KitabıKirkus Reviews, Yılın En İyi KitabıBooklist, Editörün SeçimiSchool Library Journal, 2012’nin En İyi Çocuk Kitapları ListesiPublishers Weekly, 2012’nin En İyi Çocuk Kitapları ListesiKirkus Reviews, 2012’nin En İyi Çocuk Kitapları ListesiBooklist, 2012’nin En İyi Çocuk Kitapları ListesiNew York Halk Kütüphanesi, Okuyup Paylaşma SeçkisiE.B. White Read Aloud ÖdülüChristopher Ödülü“Cesaret ve gerçeklerle dolu Mucize, etrafımızı saran güzellikleri fark etmeyi anlatıyor. Auggie Pullman’a âşık olmamak imkânsız.”Rebecca Stead, Newbery ödüllü yazar“İlk kitaplar nadiren bu kadar etkileyicidir; okurların gözünü ve yüreğini açma gücüne sahip, nadide bir hikâye.”Publishers Weekly“Mucize, kocaman yürekli bir kitap… hepimizin nasıl kırılgan, kusurlu ve mükemmel güzellikte varlıklar olduğumuzu gösteriyor.”Julia Alvarez“Unutulmaz bir nezaket, cesaret ve mucizenin hikâyesi.”Kirkus Reviews“Mucize, sevgi, hüzün ve insan yaşamının değeri hakkında çok güzel bir hikâye. Okuduktan sonra daha iyi bir insan olmayı istememek mümkün değil.”Patricia Reilly Giff, Newbery ödüllü yazar

Mucize (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Berna Sirman
Yayın Tarihi 2017-10-31
Orjinal Adı Wonder
ISBN 6053437451
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 336
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Mucize (Ciltli) PDF İndir

Mucize (Ciltli) kitabı, R. J. Palacio isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser R. J. Palacio yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

R. J. Palacio Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)