Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri – Gerry Bailey Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gerry Bailey yazarı tarafından yazılan Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Muhtemelen bir tür peruktur.” dedi Hester.“Haklısın Hester,” diyerek yanıtladı Rummage. “O peruk, tüm zamanların en büyük müzisyenine aitti.”“O, Mozart’ın peruğu olmalı.” dedi Kenzo. “Ama o günlerde…”Gandi, Leonardo, Galileo ya da Mozart… Kendi alanlarında tüm dünyanın hayranlığını kazanmış, aradan geçen onca zamana rağmen dünyayı bir şekilde etkilemeye devam eden büyük insanlar. Bu büyük insanlara ait özel ve arkasında anlamlı bir hikâye barındıran eşyalar. Dünya üzerinden gelip geçmiş en önemli insanların yaşamını ve yaptıklarını, Digby ve Hester isimli iki kardeşin Bay Rummage’ın bit pazarı tezgâhında buldukları özel bir eşyadan yola çıkarak anlatıyor.Büyük İnsanların Hikâyeleri dizisinde, büyük insanların yaşam hikâyelerini heyecanla okurken, onların yaşamları ve yaşadıkları dönemler hakkında çok önemli bilgiler edineceksiniz. Okumak ve öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmadı.

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2013-09-23
Orjinal Adı The Storyteller of Knick-Knack Market / Mozart’s Wig
ISBN 6053410751
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 40
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 23.5 x 25 cm

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri PDF İndir

Mozart’ın Peruğu Büyük İnsanların Hikayeleri kitabı, Gerry Bailey isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gerry Bailey yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gerry Bailey Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)