Möö La La Alışverişe Çıkan İnek – Stephanie Shaw Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Möö La La Alışverişe Çıkan İnek gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Stephanie Shaw yazarı tarafından yazılan Möö La La Alışverişe Çıkan İnek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek Kitabının Kısa Özeti Oku

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Pete’nin yemyeşil, güzel bir çiftliği vardı.Çiftlikte Pete ile birlikte pek çok hayvan yaşardı.        Bir gün Pete, çiftliğin eksiklerini tamamlamak için alışverişe gitmeye karar veridiAma küçük bir sorun vardı: İneği Möö-La-La da onunla birlikte alışverişe çıkmak istiyordu! Möö-La-La’nın ısrarlarına dayanamayan Pete, Möö-La-La ile birlikte alışverişe çıkmayı kabul etti ve…Her şeyi, ama her şeyi almak isteyen Möö-La-La’nın eğlenceli hikayesi!

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Melike Hendek
Yayın Tarihi 2018-04-03
ISBN 6059610261
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 27.8 x 23.9 cm

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek PDF İndir

Möö La La Alışverişe Çıkan İnek kitabı, Stephanie Shaw isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Stephanie Shaw yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Stephanie Shaw Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)