Monna Rosa Şiirler – I – Sezai Karakoç Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Monna Rosa Şiirler – I gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sezai Karakoç yazarı tarafından yazılan Monna Rosa Şiirler – I kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Monna Rosa Şiirler – I


Monna Rosa Şiirler – I Kitabının Kısa Özeti Oku


Monna Rosa Şiirler – I kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
RÜZGARUçurtmamı rüzgar yırttı dostlarım!Gelin duvağından kopan bir rüzgarBu rüzgar yüzünden bulutlar yarım;Bu rüzgar yüzünden bana olanlar…

Monna Rosa Şiirler – I Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2013-07-01
ISBN 9123475315
Baskı Sayısı 20. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Monna Rosa Şiirler – I PDF İndir


Monna Rosa Şiirler – I kitabı, Sezai Karakoç isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sezai Karakoç yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sezai Karakoç Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.