Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim – Eve Herrmann Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Eve Herrmann yazarı tarafından yazılan Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim Kitabının Kısa Özeti Oku

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bugün Liv ve Emma’nın evine misafir geliyor. Onlara güzel bir ekmek yapmak istiyorlar ama hangi tarifi kullanacakları üzerine bir türlü anlaşamıyorlar. Ekip çalışması konusuna değinen bu öykünün sonunda, kitapta yapılan ekmeklerin tarifi veriliyor.

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ece Nahum
Yayın Tarihi 2017-10-04
ISBN 6059781978
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 21 cm

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim PDF İndir

Misafir Geliyor / Montessori Öykülerim kitabı, Eve Herrmann isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Eve Herrmann yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Eve Herrmann Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)