Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri – Enis Temizel Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Enis Temizel yazarı tarafından yazılan Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Merhaba.Ben şu an elinde tuttuğun kitabın yazarıyım. Hımmm, bir de çizeri tabii.Seni müthiş mucitlerimizle tanışmaya davet ediyorum.— Kim bu müthiş mucitler, neler yapmışlar?Ali Kuşçu, Astronomi Ansiklopedisi’ni kaleme almış; Battani, uzay sistemini keşfetmiş; Meryem Usturlabi, mekanik saati; Biruni, bilgisayarı ve Takiyüddin de rasathanede kullanılan pek çok aleti icat etmiş.***Eğer sen de “Altın Çağ”ı tanımak ve müthiş mucitlerimizle tanışmak istiyorsan bu kitabı okumalısın!

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-21
ISBN 6051833651
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 16.5 x 22 cm

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri PDF İndir

Minyatürlerle Mucitler / Astronomi Mucitleri kitabı, Enis Temizel isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Enis Temizel yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Enis Temizel Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)