Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap – Christine Nöstlinger Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Christine Nöstlinger yazarı tarafından yazılan Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Mini’nin ağabeyi Martin, okulda kavga ederken cebinden bir cüzdan düşer. Başkasının cüzdanı! Cüzdanı çalmakla suçlanır. Martin suçlamayı şiddetle reddeder; ama daha önceleri öyle çok yalan söylemiştir ki, hırsızlık yapmadığına kimseyi inandıramaz. Yalnızca Mini ona inanır ve suçsuzluğunu kanıtlamak üzere harekete geçer…yalan – kardeşlik – iyi-kötü – alışkanlıklar – güven duyma – önyargı – pişmanlık

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Elif Alankuş
LJizer: Christine Nöstlinger
Yayın Tarihi 2017-01-01
ISBN 9756227370
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap PDF İndir

Mini Küçük Dedektif / 4. Kitap kitabı, Christine Nöstlinger isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Christine Nöstlinger yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Christine Nöstlinger Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)