Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te – Koray Avcı Çakman Pdf İndir

Nisan 17, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman yazarı tarafından yazılan Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te Kitabının Kısa Özeti Oku

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kafadar kuzenler, Esrarengiz Testi seru¨veninden sonra serinin ikinci kitabı Midas’ın Peşinde ile tekrar karşımızda.Polisiye hayranı Eren, fotoğraf meraklısı ikizi İrem ve kuzenlerinin okuduğu okula, alışık olmadıkları yeni bir öğretmen gelir.Bir sabah Ayşen Öğretmen’in kitabından bir kâğıt du¨şer ve meraklı Eren de bu kâğıttaki Midas heykeli resminden çok etkilenir. Yarıyıl tatilindeki okul gezisinde Yassıhöyu¨k’teki eskiçağ kalıntılarına ve Ankara’daki Anadolu Medeniyetleri Mu¨zesi’ne gidileceğini ve bu heykeli de göreceğini öğrenince çok heyecanlanan Eren planını yapar. Elbette bu planda ona, kardeşi İrem ve kuzenleri de eşlik edecektir.Kafadar kuzenlerin Kapadokya’da gizemini çözdu¨kleri Esrarengiz Testi’nin yanına Midas heykeli de eklenecek mi? Dört kafadar heykelin gizemini çözebilecekler mi?Haydi çocuklar yeni bir seru¨ven sizi bekliyor.

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-04
ISBN 6054764303
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te PDF İndir

Midas’ın Peşinde Kafadar Kuzenler Yassıhöyük’te kitabı, Koray Avcı Çakman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Koray Avcı Çakman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.