Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 – Thomas Brezina Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Thomas Brezina yazarı tarafından yazılan Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 Kitabının Kısa Özeti Oku

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Topraktan mezar taşlarının çıktığı yer…Hiç kimse ıssız ve tekinsiz bir adaya gitmeye cesaret edemez. Tabii Korku Kulübü üyeleri dışında! Üstelik bu adada garip şeyler oluyor: Topraktan mezar taşları çıkıyor ve her defasında komşu kasabadan biri kayboluyor.Olayı çözmeye çalışan Vicky, Jüpiter ve Nick, devasa bir sürüngenin ayak izlerine rastlarlar.Bu izler, onları başka bir boyuta açılan kapıya götürür. Ne var ki Korku Kulübü üyeleri bu korkunç sırrı keşfettiklerinde, artık çok geç olacaktır…

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Saadet Tomak
Yayın Tarihi 2013-08-03
ISBN 9759996819
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 116
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 PDF İndir

Mezar Taşı Adası / Korku Kulübü 7 kitabı, Thomas Brezina isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Thomas Brezina yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Thomas Brezina Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)