Mevlana’nın Rubaileri – Mevlana Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mevlana’nın Rubaileri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Mevlana yazarı tarafından yazılan Mevlana’nın Rubaileri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Mevlana’nın Rubaileri


Mevlana’nın Rubaileri Kitabının Kısa Özeti Oku


Mevlana’nın Rubaileri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Ahmet Metin şžahin’in rÇ»bÇ¢i vezni ile tercüme ettiği eserde Hazreti MevlÇ¢nǢ’ya ait olan 2217 rÇ»bÇ¢i bulunmaktadır. Bu rÇ»bÇ¢iler iranlı Profesör FirÇ»zanfer’in tespitlerini ve MevlÇ¢na’nın yazma divanlarını tarayan şžefik Can’ın ilaveleriyle bu sayıya ulaşmıştır. RÇ»bÇ¢i, aşktan ve mÇ¢nÇ¢lı duygulardan bahseden kısa ve öz dörtlüklerdir.

Mevlana’nın Rubaileri Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Ahmet Metin şžahin
Yayın Tarihi 2017-12-18
ISBN 6052073445
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 191
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Mevlana’nın Rubaileri PDF İndir


Mevlana’nın Rubaileri kitabı, Mevlana isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mevlana yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Mevlana Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.