Memleketimden İnsan Manzaraları – Nazım Hikmet Pdf Kitap İndir

Nisan 16, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Memleketimden İnsan Manzaraları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nazım Hikmet yazarı tarafından yazılan Memleketimden İnsan Manzaraları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Memleketimden İnsan Manzaraları


Memleketimden İnsan Manzaraları Kitabının Kısa Özeti Oku


Memleketimden İnsan Manzaraları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Türk şiirinin çizgisini değiştirmiş, çok yönlü, evrensel boyutlu bir şair ve yazarın bu basım için yeniden gözden geçirilmiş, kaynak metinler esas alınarak düzeltilmiş “külliyatı”…

Memleketimden İnsan Manzaraları Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-01-23
ISBN 9750803772
Baskı Sayısı 39. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 537
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Memleketimden İnsan Manzaraları PDF İndir


Memleketimden İnsan Manzaraları kitabı, Nazım Hikmet isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nazım Hikmet yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nazım Hikmet Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.