Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) – Dan Brown Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dan Brown yazarı tarafından yazılan Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından )

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) Kitabının Kısa Özeti Oku

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü, dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, Akıl almaz bir hedef ,” Dan Brown’ın yeni eseri hızlı temposuyla soluk kesiyor.” Claney ve Cussler’in gerilim dolu romanlarıyla kolayca boy ölçüşebilecek güçte. Baştan sona okuyucuyu gerçek olduğuna inandıracak kadar heyecanlı bir maceraya sürüklüyor. Melekler ve Şeytanlar okuyucuların asla unutamayacakları bir roman.”Book Browser Reviews” Muhteşem ! Kahramanlar çok güçlü…Kurgu şaşırtıcı, baş döndürücü,hareketli ve sürprizlerle dolu…Vay canına ! ”New Hampshire Sunday News” Dan Brown bu kez Vatikan entrikaları ile yüksek teknoloji oyunlarını içeren, şoklar yaratan, okuyucuyu ip cambazı gibi tel üstünde tutan, Medicileri bile aratmayacak kadar sinsi karakterlerle dolu, temposu sesten hızlı bir eser yaratmış ! ”Publishers Weekly” Gerilim dolu bir kedi fare kovalamacası, ölüm kalım savaşı , aşk, din, bilim, cinayet, mistisizm, mimari ve aksiyon…Melekler ve şeytanlar patlamaya hazır bir BOMBA ! ”Kirkus Reviews<<

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Petek Demir
Yayın Tarihi 2018-11-05
ISBN 975210455x
Baskı Sayısı 54. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 574
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) PDF İndir

Melekler ve Şeytanlar (Da Vinci Şifresi Yazarından ) kitabı, Dan Brown isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dan Brown yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dan Brown Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)