Matematik 4+ Yaş – Pedagog Deniz Gökmeriç Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Matematik 4+ Yaş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Pedagog Deniz Gökmeriç yazarı tarafından yazılan Matematik 4+ Yaş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Matematik 4+ Yaş

Matematik 4+ Yaş Kitabının Kısa Özeti Oku

Matematik 4+ Yaş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Varlıkları saymaVarlık sayısı kadar belirtilen hareketi yapma varlık sayısı kadar çizgi çizme1’den 10’a kadar rakamları tanıma ve yazma,Nesnelerle toplama ve çıkarmaNesneleri ölçeklendirmeÖzgüven Gelişimini Destekleyen EtkinliklerEğlenerek Öğrenmeyi Sağlayan UygulamalarYapılandırmacı YaklaşımÖğrenci Merkezli Eğitim AnlayışıÇoklu Zekâ Kuramına UygunAnalitik ve Bilimsel Düşünme Becerilerini Geliştiren İçeriklerTemel Matematik Yetilerini Kazandıran ÇalışmalarYeni MEB Müfredatına Uyumlu4 Yaş matematik kitabı minik öğrencilerimizin matematiği daha çok severek öğrenmesine yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda velilerimize ve öğretmenlerimize rehber olacak bu çalışma, uzman pedagog gözetiminde, yeni müfredata uygun şekilde hazırlanıp minik yavrularımızın geleceğine ışık tutacak şekilde beğenilerine sunulmuştur

Matematik 4+ Yaş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-08-11
ISBN 6059725170
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 21 x 28 cm

Matematik 4+ Yaş PDF İndir

Matematik 4+ Yaş kitabı, Pedagog Deniz Gökmeriç isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Pedagog Deniz Gökmeriç yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Pedagog Deniz Gökmeriç Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)