Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi – Şebnem Güler Karacan Pdf İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Şebnem Güler Karacan yazarı tarafından yazılan Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kitabın kahramanı Maviş, masal diyarının sokaklarında geziniyor. Bir yandan masallar anlatıyor, bir yandan da ilginç bilgiler veriyor. Masallar arasına serpiştirilen ve kitabın sonuna konulan etkinliklerle eğlenme süreci, zevkli bir öğrenme sürecine dönüşüyor.

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-01-01
ISBN 9755013947
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 168
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi PDF İndir

Masal Sokağı ’30 Masal’/Masal Zamanı Dizisi kitabı, Şebnem Güler Karacan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Şebnem Güler Karacan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Şebnem Güler Karacan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.