Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi – Müjgan şžeyhi Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Müjgan şžeyhi yazarı tarafından yazılan Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi Kitabının Kısa Özeti Oku

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Birbirinden eğlenceli yirmi beş masal ve her masalda vurgulanan farklı bir değer…Masal Roketi için çocukların zevkle dinleyecekleri, keyifle okuyacakları masallar özenle seçildi. Kıymet bilmek, tutumlu olmak, söz dinlemek, çözüm üretmek, yardımlaşmak ve çocukların karakter eğitiminde etkili olacak pek çok değer onların keyifle okuyacakları bu masal kitabında toplandı.5-8 yaş arasındaki çocuklar, Masal Roketi ile keyifli bir yolculuğa çıkacaklar!

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-10
ISBN 6050804409
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 400
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 12 x 16.5 cm

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi PDF İndir

Masal Roketi / Masallarla Değer Eğitimi kitabı, Müjgan şžeyhi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Müjgan şžeyhi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Müjgan şžeyhi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)