Masal Koleksiyoncusu – Nihan Temiz Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Masal Koleksiyoncusu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nihan Temiz yazarı tarafından yazılan Masal Koleksiyoncusu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Masal Koleksiyoncusu

Masal Koleksiyoncusu Kitabının Kısa Özeti Oku

Masal Koleksiyoncusu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dokunaklı bir hikÇ¢ye…“Kızım, hayat bu taşa benzer, yükü biraz ağırdır. ‘Hayat Taşı’nı sakın elinden bırakma! Bıraktığın an başkalarına muhtaçolursun! Kimseye haksızlık etme! Hak yeme! Bu öğüdüvaktiyle bizler atalarımızdan duymuş, dinlemiştik.şžimdi de sen bizlerden dinliyorsun.”

Masal Koleksiyoncusu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-20
ISBN 9750718977
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Masal Koleksiyoncusu PDF İndir

Masal Koleksiyoncusu kitabı, Nihan Temiz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nihan Temiz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nihan Temiz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)