Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 – Bestami Yazgan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Bestami Yazgan yazarı tarafından yazılan Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kitabın kahramanı Düş Martısı, Masal Perisi‘ne her gün bir şiir yazıyor. Masal Perisi de ona bir masal gönderiyor. Bu masalları kendisine kanat yapan Düş Martısı, çocukların rüyalarına giriyor ve onları da gittiği yerlere götürüyor.Masallar arasına serpiştirilen ve kitabın sonuna konulan etkinliklerle eğlenme süreci zevkli bir öğrenme sürecine dönüşüyor.

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-01-01
ISBN 9755013954
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 15 x 21 cm

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 PDF İndir

Masal Denizi / Masal Zamanı Dizisi-2 kitabı, Bestami Yazgan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Bestami Yazgan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Bestami Yazgan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)