Mahur Beste – Ahmet Hamdi Tanpınar Pdf Kitap İndir

Mayıs 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mahur Beste gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ahmet Hamdi Tanpınar yazarı tarafından yazılan Mahur Beste kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Mahur Beste


Mahur Beste Kitabının Kısa Özeti Oku


Mahur Beste kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Mahur Beste’de Tanpınar’ın Huzur ve Sahnenin Dışındakiler adlı romanlarında önemli bir motif olan “Mahur Beste” teması önemli yer tutar. Mahur Beste, acı bir aşk hikayesinin klasik musiki kalıplarıyla soyutlanmasıdır. Tanpınar, klasik Türk musikisini medeniyetimizin özlü bir yansıması olarak kabul eder. Mahur Beste’de Tanpınar’ın diğer eserlerinde de görülen medeniyet meselesi büyük bir ağırlıkla ele alınır.

Mahur Beste Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-03-01
ISBN 9759955755
Baskı Sayısı 16. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 156
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Mahur Beste PDF İndir


Mahur Beste kitabı, Ahmet Hamdi Tanpınar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ahmet Hamdi Tanpınar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ahmet Hamdi Tanpınar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

6 Yorum

 • Asım Ekim 31, 2019, 12:42 am

  Hey

 • elif Aralık 14, 2019, 2:21 pm

  heeey

 • Mcb Aralık 21, 2019, 2:54 pm

  İyi

 • İpek Aralık 21, 2019, 9:47 pm

  ola

 • Serap Ocak 20, 2020, 6:38 pm

  Link nerede?

 • Gok Şubat 21, 2020, 8:59 pm

  Hharika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.