Mahalleden Arkadaşlar – Selçuk Aydemir Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Mahalleden Arkadaşlar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Selçuk Aydemir yazarı tarafından yazılan Mahalleden Arkadaşlar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Mahalleden Arkadaşlar

Mahalleden Arkadaşlar Kitabının Kısa Özeti Oku

Mahalleden Arkadaşlar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Tabletlerin, akıllı telefonların olmadığı 90’lar… Belki de çocukların “çocuk”olduğu, “çocuk gibi” oynadığı son yıllar… Küçükçekmece’nin küçük bir mahallesinde kendisine idol olarak gördüğü “mahallenin reyisi” İsmet’in gözüne, dahası çetesine girmek için bin bir taklaatan Selçuk’un, bu uğurda iki arkadaşıyla birlikte çete kurup mahalleninaltını üstüne getirmesinin mizah dolu hikâyesi… Kardeş Payı, Düğün Dernek, İşler Güçler, Çalgı Çengi gibi unutulmaz film ve dizilerin senaristi Selçuk Aydemir, 9 yaşındaki bir çocuğun para kazanmakiçin bulduğu akıl almaz yöntemleri, yediği kazıkları, hayal kırıklıklarını, başarma hırsını ve bu hırs uğruna yaşadığı trajikomik anıları yine 9 yaşındabir çocuğun bakış açısından paylaşıyor. Hem de tüm samimiyetiyle.    Mahalleden Arkadaşlar, bakkalı, camisi, tozlu sokakları, terk edilmiş evleri,tatlı rekabetleri, has abileri, dırdırcı kadınları, fırlama çocukları, Amigaları,renkli civcivleri, fragmanlı sinemaları, halı saha maçları ile 90’ların mahallehayatına kısa bir zaman yolculuğu vaat ediyor.“Hey gidi günler…” demek de, “Bak, bunu ben de hatırlıyorum,” demek de,“Ayy, bunu biz de yapmıştık!” demek de serbest.Selçuk Aydemir’den eğlenceli, heyecanlı,  doludizgin akan bir kitap…  

Mahalleden Arkadaşlar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-06
ISBN 9751035356
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.7 x 21.5 cm

Mahalleden Arkadaşlar PDF İndir

Mahalleden Arkadaşlar kitabı, Selçuk Aydemir isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Selçuk Aydemir yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Selçuk Aydemir Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)