LGS ParagrafON – Kollektif Pdf İndir

Nisan 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde LGS ParagrafON gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan LGS ParagrafON kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


LGS ParagrafON


LGS ParagrafON Kitabının Kısa Özeti Oku


LGS ParagrafON kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Merhaba Tonguçlu!LGS ParagrafON, her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile seninsınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak.ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemlibilgilendirmeler ile sana öğretecek.Paragraf Denemeleri Kitabı; tamamı yatay, MEB’in yeni tarzını anlamayadayalı sorulardan oluşur ve 2019 müfredatına %100 uyumludur.Sözel mantık, infografik metin, resimli şıklar bulunduran sorular içerir.Ayrıca senin için özel olarak tasarlanan TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi)uygulamasını cep telefonuna yükleyerek ücretsiz üye olduktansonra yapamadığın veya takıldığın soruların çözümlerine anındaulaşabileceksin.

LGS ParagrafON Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-01-22
ISBN 6057568311
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 487
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19 x 27 cm

LGS ParagrafON PDF İndir


LGS ParagrafON kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • Kadir Ağustos 10, 2019, 3:55 pm

  Kitabın linki?

 • Bengi Ağustos 18, 2019, 7:18 pm

  Kitabı. Linkini e mailden gonderirmisiniz lütfen

 • mustafa Ağustos 20, 2019, 3:14 pm

  rica etsem pdfsini mail atar mısınız

 • yüksel Ağustos 21, 2019, 4:32 pm

  rica etsem pdfsini mail atar mısınız

 • uçak Ekim 31, 2019, 7:09 pm

  pdf linki ?

 • Elif Nisan 28, 2020, 11:09 pm

  .

 • Emre Mayıs 2, 2020, 2:01 am

  KİTABI YOLLAR MISINIZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.