Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? – Hyeon-Jeong Park Pdf İndir

Ocak 5, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Hyeon-Jeong Park yazarı tarafından yazılan Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı?

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? Kitabının Kısa Özeti Oku

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Siz de matematiği sevmeyenlerden misiniz?Karel ve arkadaşları, yaşadıkları maceralarla matematiğe olan bakış açınızı değiştirecekler.Karel matematik dehası bir kız. Yaşadığı maceralar da matematikle ilgili. Paramit ile karıncaların ülkesine yaptığı yolculukta şekillerle ilgili problemleri, Partün ile Paylaşım Dağı’nda yaptığı yolculukta ise kesirlerle ilgili problemleri çözüyor. Ayrıca Tivel’le birlikte bizlere zihinden hesaplamalar pratik olarak nasıl yapılır onları anlatıyor. Partün’ün kesirlerle arası çok iyi. Çünkü beş tane ağabeyi var ve her şeyi onlarla paylaşmak zorunda. Paylaşmaktan memnun olmayan Partün, ağabeylerinden kurtulmak istiyor. İsteğinin gerçekleşmesi için Paylaşım Dağı’na gitmesi ve Kesir Nine’yi bulması gerek. Giderken Karel’i yardıma çağırıyor. Bakalım Partün abilerinden kurtulabilecek mi? Bu arada Paramit dünyanın en küçük sayısını bulabilecek mi?Paylaşmak ve arkadaşlık üzerine bir macera…

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-06-22
ISBN 6053499237
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? PDF İndir

Laf Ebesi Matematikçi 2 / Kesirler Hayat Kurtarır Mı? kitabı, Hyeon-Jeong Park isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Hyeon-Jeong Park yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Hyeon-Jeong Park Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.