Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk – Hyeon-Jeong Park Pdf İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Hyeon-Jeong Park yazarı tarafından yazılan Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Siz de matematiği sevmeyenlerden misiniz?Karel ve arkadaşları, yaşadıkları maceralarla matematiğe olan bakış açınızı değiştirecekler.Karel matematik dehası bir kız. Yaşadığı maceralar da matematikle ilgili. Paramit ile karıncaların ülkesine yaptığı yolculukta şekillerle ilgili problemleri, Partün ile Paylaşım Dağı’nda yaptığı yolculukta ise kesirlerle ilgili problemleri çözüyor. Ayrıca Tivel’le birlikte bizlere zihinden hesaplamalar pratik olarak nasıl yapılır onları anlatıyor. Karel, matematik dehası bir kız. Arkadaşı Paramit’le matematik konuşmayı seviyor. Paramit’in isteği dünyanın en büyük sayısını bulmak. İsteğine ulaşabilmesi için başları dertte olan karıncalara yardım etmesi gerekiyor. Kısıtlı malzeme ve kısıtlı sürede bütün karıncaları alacak bir kalenin şekli nasıl olmalı?Paramit ve Karel bu sorunun cevabını bulabilecekler mi?Peki, sizce dünyanın en büyük sayısı kaçtır?

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-06-22
ISBN 6053499251
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk PDF İndir

Laf Ebesi Matematikçi 1 / Şekiller Krallığı’na Yolculuk kitabı, Hyeon-Jeong Park isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Hyeon-Jeong Park yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Hyeon-Jeong Park Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.