Labirent : Virüs Kodu – James Dashner Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Labirent : Virüs Kodu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

James Dashner yazarı tarafından yazılan Labirent : Virüs Kodu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Labirent : Virüs Kodu


Labirent : Virüs Kodu Kitabının Kısa Özeti Oku


Labirent : Virüs Kodu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
YALANLAR AÇIĞA ÇIKACAK. GİZEMLER ÇÖZÜLECEK. TARAFLAR BELİRLENECEK. GERÇEKLERE SİZ BİLE HAZIR OLMAYABİLİRSİNİZ…   Dünyanın sonu geldi: Yeryüzü kavruldu ve insanlık salgın hastalığın pençesinde. Kaosun ortasındaysa her şeyi değiştirme gücüne sahip biri var: Thomas. Bu, Thomas’ın ve sadece kendisinin yıkabileceği labirenti inşa etmesinin öyküsü.   “Gizem dolu bir hayatta kalma macerası.” EWcom  “Tırnaklarınızı kemirerek okuyacaksınız.” Publishers Weekly  “Hakkındaki tüm ünlemli cümleleri hak ediyor!” RT Book Reviews   DÜNYANIN SONU GELMİŞTİ Ormanlar yanıyor, göller ve nehirler kuruyor, okyanuslar kabarıyordu. Sonra hastalık geldi, ateşi dünyayı sardı. Aileler öldü, şiddet hüküm sürdü, insanlar insanları öldürdü. Sonra sorulara cevap arayan İSYAN geldi. Ve mükemmel çocuğu buldular. 

Labirent : Virüs Kodu Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Gizem Yeşildal
Yayın Tarihi 2017-11-16
Orjinal Adı The Fever Code
ISBN 6052990490
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 384
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Labirent : Virüs Kodu PDF İndir


Labirent : Virüs Kodu kitabı, James Dashner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser James Dashner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

James Dashner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.