Labirent / Son İsyan – James Dashner Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Labirent / Son İsyan gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

James Dashner yazarı tarafından yazılan Labirent / Son İsyan kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Labirent / Son İsyan


Labirent / Son İsyan Kitabının Kısa Özeti Oku


Labirent / Son İsyan kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Her şeyin sonu geldi!İSYAN, Thomas’ın her şeyini almıştır: hayatını, anılarını ve sonunda arkadaşı olan Kayranlıları. Ama artık sona ermiştir. Son bir testin ardından Deneyler tamamlanmıştır.Kurtulan olacak mı?Ama İSYAN, Thomas’ın onların düşündüğünden çok daha fazlasını hatırladığını bilmemektedir. Ve Thomas artık söyledikleri tek kelimeye bile inanmayacaktır!Gerçek dehşet verici olacak.Thomas Labirent’i yenmiş, Alev’de hayatta kalmıştır. Arkadaşlarını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır. Ancak bu kâbusu sona erdirecek tek şey, gerçeğin ta kendisidir.Artık yalan yok.“James Dashner’ın kitaplarına başlamadan önce derin bir nefes alın.” Deseret News“Hayranlarının Sineklerin Tanrısı, Açlık Oyunları ve Lost’un birleşimi olarak tanımladığı, olağanüstü bir hayatta kalma hikâyesi.”EW.com“Son sayfasına kadar heyecan bitmiyor.” Kirkus Reviews“Müthiş bir macera; sürükleyici, zekice.” Newsday“Merak uyandıran, mutlaka okunması gereken bir seri.” Seventeen.com“Nefes kesici, sinematografik bir macera.” Publishers Weekly“Çığlıklara değer.” Romantic TimesNew York Times Bestseller’ı, USA Today Bestseller’ı, Book Sense Bestseller’ı, Kirkus Reviews Yılın En İyi Gençlik Kitabı,ALA-YALSA En iyi Genç Yetişkin Romanı, ALA-YALSA Seçkisi

Labirent / Son İsyan Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Gizem Yeşildal
Yayın Tarihi 2017-05-29
Orjinal Adı Death Cure
ISBN 6053434153
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 384
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Labirent / Son İsyan PDF İndir


Labirent / Son İsyan kitabı, James Dashner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser James Dashner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

James Dashner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.