Labirent / Ölümcül Kaçış – James Dashner Pdf Kitap İndir

Nisan 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Labirent / Ölümcül Kaçış gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

James Dashner yazarı tarafından yazılan Labirent / Ölümcül Kaçış kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Labirent / Ölümcül Kaçış


Labirent / Ölümcül Kaçış Kitabının Kısa Özeti Oku


Labirent / Ölümcül Kaçış kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Hatırla. Hayatta kal. Koş.Thomas bir asansörde uyandığında hatırlayabildiği tek şey ismidir.Ailesini, evini veya oraya nasıl geldiğini anımsamamaktadır. Zihni bomboştur.Asansörün kapıları açıldığında Thomas kendini Kayran isimli, devasa taş duvarlarla çevrili geniş bir alanda ve burada yaşayan çocukların arasında bulur.Tıpkı Thomas gibi Kayranlılar da oraya neden ve nasıl geldiklerini bilmemektedir. Tek bildikleri çevrelerini saran labirente çıkantaş kapıların her sabah açılıp her akşam kapandığı ve her otuz günde bir aralarına yeni bir çocuk katıldığıdır. Kimse Kayran’da kalmak istemese de kurtulmak imkÇ¢nsız görünmektedir. Yine de Thomas’ın içinde bir his, çıkış yolu bulabileceğini söylemektedir. Ama bunun için zihninin derinlerinde yatan sırları açığa çıkararak labirentin gizemini çözmesi gerekecektir.“Açlık Oyunları gibi distopik hikÇ¢yeleri sevenler Thomas’la birlikte Kayran’da maceraya sürüklenecekler.”—School Library Journal“Dashner gizemli, kışkırtıcı, yaratıcı ve sürükleyici bir romanla karşımızda.” —Barnes&Noble“Akıcı anlatımı, akla gelen sayısız soruyu adım adım cevaplaması ve bitmek bilmeyen gerilimiyle Dashner’ın sürükleyici macerası kaçınılmaz sona doğru ilerlerken sizi merak içinde bırakacak.”—Publishers Weekly“Dashner hikÇ¢yeyi ustalıkla kaleme alarak inanılmazı gerçekçi kılmayı başarıyor. Elinizden bırakamayacak ve devamında neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.” —Kirkus Reviews“Sayfalar boyunca bir tehlikeden diğerine sürüklenirken kitabı elinizden bırakamayacaksınız.”—Kiss The Book

Labirent / Ölümcül Kaçış Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Gizem Yeşildal
Yayın Tarihi 2017-04-14
Orjinal Adı The Maze Runner
ISBN 6053431893
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 408
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Labirent / Ölümcül Kaçış PDF İndir


Labirent / Ölümcül Kaçış kitabı, James Dashner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser James Dashner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

James Dashner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.