Labirent / Alev Deneyleri – James Dashner Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Labirent / Alev Deneyleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

James Dashner yazarı tarafından yazılan Labirent / Alev Deneyleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Labirent / Alev Deneyleri


Labirent / Alev Deneyleri Kitabının Kısa Özeti Oku


Labirent / Alev Deneyleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu…Thomas, Labirent’ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İSYAN’ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri.Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün.Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev’i geçmek için iki haftaları vardır ve İSYAN, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir.“Nefes kesici, sinematografik bir macera.” -Publishers Weekly“İlk kitabı sevenler bu nefes nefese maceranın da esiri olacaklar.” -Children’s Literature“Bu heyecan dolu kitaptaki ahlaki ikilemler ve ölümcül bir ortamda hayatta kalmaya çalışan çocuklar, hikâyeyi daha da etkileyici bir hale getiriyor.” -VOYA“Gerçekte neler olduğunu anlamaya çalışan karakterlerle okuru da meraka sürükleyen bu devam kitabında heyecan hiç sönmüyor.Son ana kadar kalbiniz sıkışacak.” -Kirkus Reviews“Müthiş bir macera; sürükleyici, zekice.” -Newsday

Labirent / Alev Deneyleri Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Gizem Yeşildal
Yayın Tarihi 2016-08-19
Orjinal Adı The Scorch Trials
ISBN 6053433033
Baskı Sayısı 9. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 400
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Labirent / Alev Deneyleri PDF İndir


Labirent / Alev Deneyleri kitabı, James Dashner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser James Dashner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

James Dashner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.