La Sonsuzluk Hecesi – Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde La Sonsuzluk Hecesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu yazarı tarafından yazılan La Sonsuzluk Hecesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

La Sonsuzluk Hecesi

La Sonsuzluk Hecesi Kitabının Kısa Özeti Oku

La Sonsuzluk Hecesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bir gün Sabâ Melikesi Belkıs’tan, Âdem’le Havva’nın hikâyesini anlamanın bütün bir insanlığın da hikâyesini anlamak manasına geldiğini öğrendim. İnsanın bütün halleri Âdem’de gizliydi ve bütün macera onun hikâyesinde özetlenmişti.Bu cümleyi yıllarca içimde gezdirdim de bir türlü kalemi elime alamadım, anlatmaya kalkışamadımNe zaman ki, kalmak için değil uğrayıp geçmek için kadem bastığımız, kök attığımız değil kısa bir gölge saldığımız şu dünyada bir cennet sürgünüyle yazgılandığımı anladım ve Kelimeler Kitabı-çift isimler sahifesinde, Âdem’le Havva’nın yanına bir de Habil’le Kabil’i ekledim. O zaman anladım anlatma zamanının geldiğini.Hikâyenin ismi düştü dilime bir gece: LÂ. İLLÂ, dedim.Bir ömür boyu aradığım hece harfinin LÂ olduğunu bildim.

La Sonsuzluk Hecesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Kapak: Mim Emin
Yayın Tarihi 2018-11-05
ISBN 9752638518
Baskı Sayısı 41. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 384
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

La Sonsuzluk Hecesi PDF İndir

La Sonsuzluk Hecesi kitabı, Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • TUFAN AKIN Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  bana da gönderin

 • AHMET Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  download ettim

 • ULAŞ Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  kitabı bana yllar mısınız

 • MÜCADİYE Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  bana da gönderin

 • YASEMİN Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  İndirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)