Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III – Turan Dursun Pdf İndir

Ekim 26, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Turan Dursun“>Turan Dursun yazarı tarafından yazılan Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III Kitabının Kısa Özeti Oku

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Turan Dursun’un üzerinde yıllarca çalıştığı ve büyük önem verdiği, daha önce Kutsal Kitapların Kaynakları I, II, III adıyla üç kitap olarak yayımladığımız eserini, bu kez tek bir ciltte büyük boy olarak, yeniden gözden geçirilmiş ve dizin eklenmiş haliyle okuyucularımıza sunuyoruz.Cilt içerisinde yer alan birinci kitapta; Korku ve Efendi Baba Tanrı, ikinci kitapta; Peygamberlik, üçüncü kitapta; Mucize ve Gerçek konuları inceleniyor.Kutsal Kitapların Kaynakları, Turan Dursun’un ölümsüzlüğünün mührüdür.

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

ISBN 9753435918
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 488
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 23.5 cm

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III PDF İndir

Kutsal Kitapların Kaynakları I-II-III kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Turan Dursun“>Turan Dursun isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Turan Dursun yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Turan Dursun“>Turan Dursun Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)