Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 – Hekimoğlu İsmail Pdf İndir

Ocak 6, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Hekimoğlu İsmail yazarı tarafından yazılan Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çocukların bitmek bilmeyen soruları dinî konularda olunca cevaplanması çok daha zordur. Ancak çocukların merak duygusuna sahip olmaları, onların öğrenmeleri, kendilerini geliştirmeleri, dünyayı keşfetmeleri açısından çok çok önemlidir. Çocukların tabiat, iman, ibadet, ahlak, peygamberler, cennet, cehennem, ahiret, inançla ilgili sordukları sorulara, ömrünü Allah’ı anlatmaya adamış Hekimoğlu İsmail’in verdiği cevaplardan oluşan rengarenk resimli Dedemden Mektuplar dizisini çocuklar ellerinden düşüremeyecekler.

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-11-06
ISBN 6050818185
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 PDF İndir

Kuşların Okulu Nerede? / Dedemden Mektuplar 2 kitabı, Hekimoğlu İsmail isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Hekimoğlu İsmail yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Hekimoğlu İsmail Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.