Kur’an’ı Nasıl Anlayalım – Ebu’l Ala Mevdudi Pdf İndir

Ekim 25, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ebu’l Ala Mevdudi“>Ebu’l Ala Mevdudi yazarı tarafından yazılan Kur’an’ı Nasıl Anlayalım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım Kitabının Kısa Özeti Oku

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

İslâm’a hizmet konusunda tam bir aksiyonel olan Mevdudî, sadece hareket lideri olmakla kalmamış; fıkıh, iktisat, siyaset, tarih, siyer, sosyoloji, kültür tarihi ve Kur’ân ilimleri ile ilgili pek çok önemli eser de yazmıştır. Bunlardan biri de Kur’ân’ı Nasıl Anlayalım adlı eserdir. Bu hacmi küçük ama önemi büyük eserinde Mevdudî, Kur’ân’ı anlamanın ve hayata Kur’ân perspektifinden bakmanın yollarını göstermektedir. Mevdudî eserine “Kur’ân’ı anlamak, hayatı anlamak demektir” cümlesi ile başlayıp, batılı hayat standartları altında ezilen günümüz Müslümanlarının Kur’ân’ı anlamaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunu söylemektedir. Kur’ân’ı ve Kur’ânî hayat tarzını anlama yolunda önemli bir eser “Kur’ân’ı Nasıl Anlayalım.”

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Prof. Dr. Bekir Karlığa
Yayın Tarihi 2019-04-08
ISBN 9753500142
Baskı Sayısı 15. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 103
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım PDF İndir

Kur’an’ı Nasıl Anlayalım kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Ebu’l Ala Mevdudi“>Ebu’l Ala Mevdudi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ebu’l Ala Mevdudi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ebu’l Ala Mevdudi“>Ebu’l Ala Mevdudi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)