Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre – Ergun Candan Pdf İndir

Ekim 27, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ergun Candan“>Ergun Candan yazarı tarafından yazılan Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre Kitabının Kısa Özeti Oku

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Türkiye’de ilk kez!… Kur’an-ı Kerim’in sembolik bilgileri, BÇ¢tıni islam Tasavvufu’nun ışığında sizlerle buluşuyor.Hz. Muhammed’in vahyi alırken yaşadıkları… Cennetten kovuluş… Cennet ve Cehennem sembolleri…Cehennem ateşi bilinen bir ateş değildir…Melek sembolizmi… Evrensel idare Mekanizması… Kozmik hiyerarşi… Gelen kozmik ziyaretçiler… Cebrail’in gökyüzünden inişi… Sahabiler de Cebrail’i görüyordu… Kutsal Ruh… Gökyüzünün görünmeyen orduları… Siriusyen Kültür izleri… Eski dönemlere ait saklı bilgiler… Mağarada yaşanan gizemli olaylar… Kozmik tohumlama ve Hz. isa… Osiris Rahibi Hz. Musa… Tufanda yok olan uygarlıklar… Kur’an-ı Kerim’deki gizli Mu Dili… Miraç olayının ardındaki gerçekler… Ahiret hayatı… Dünya hayatı ancak bir oyun ve bir eğlencedir… Duanın Gücü… Dönüşünüz O’nadır…Yürekleri hoplatan gün… Kıyamet ve Kıyamet Günü’nde gerçeklerin ortaya çıkışı… Mahşer gününde tekrar dirilme… Büyük sarsıntı… Ey iman edenler her şeye hazırlıklı olun…Kur’an-ı Kerim ölüler kitabı değildir… Kur’an’daki ve Hadisler’deki iki farklı islam…KÇ¢be ve Hac… Kurbanın ezoterik kökeni… Kendini bilen Rabbi’ni bilir… Namaz Kaç vakit… Hz. Muhammed’in meclisindeki özel sohbetler… Hz. Muhammed’in gerçekleşen rüyası… Kutsal vazifenin bitişi… Ve daha yüzlerce konu başlığı…Kitabın en dikkat çekici özelliğinden biri de, günümüzde hadis kaynaklarına dayandırılan islamiyet ile ilgili birçok bilginin, gerçeklere uymadığının belgelerle anlatılmış olmasıdır. Bazı Yahudi din adamlarının o devirde Müslümanlığa geçmiş gibi görünerek, yalan hadisleri nasıl günümüze kadar getirmiş olduklarını da tüm ayrıntılarıyla bu kitapta bulacaksınız.Kur’an-ı Kerim’i anlamada yeni bir pencere açacağını düşündüğümüz bu kitabı yayınlamak için uzun bir süre beklemiştik. Umarız zamanı gelmiştir.Ezoterizmin ışığına izin verin sizlerle olsun…

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-15
ISBN 9758312535
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 592
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre PDF İndir

Kur’an-ı Kerim’in Gizli Öğretisi Tasavvufi Batıni Ezoterik Öğretilere Göre kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Ergun Candan“>Ergun Candan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ergun Candan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ergun Candan“>Ergun Candan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)