Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım – Kollektif Pdf İndir

Aralık 22, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım Kitabının Kısa Özeti Oku

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu kitap, kutsal kitabımız Kur’an’da bizim için yaratılan şeylerin ipuçlarını taşıyor. Her satırını, her ayetini, her suresini büyük bir heyecanla ve merakla okuyacığımız kitabımızda bizim için neler var, onlar anlatılıyor. Her cümlesi Rabbimizi ve bize verdiği güzellikleri anlatmayı hedefleyen bu kitap sizler için yazıldı. Keyifli okumalar diliyoruz.

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Bilgenur Çorlu
Yayın Tarihi 2016-11-28
ISBN 9751968647
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 93
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20.5 x 24.5 cm

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım PDF İndir

Kur’an-ı Kerim’deki Sureleri Tanıyalım kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • talip Temmuz 16, 2019, 11:52 am

    kitabın özetini görmek istiyorum beğenirsek adetli alacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)