Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye – Rıza Şemseddin Pdf İndir

Nisan 26, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rıza Şemseddin yazarı tarafından yazılan Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye Kitabının Kısa Özeti Oku

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kur’an Bahçesi beş kitaptan oluşuyor.Her ayet çocuklarımıza farklı bir hikâye ve resimlerle anlatılıyor.Bu sayede çocuklara Kur’an ayetlerinin öğretimi ve günlük hayata tatbiki hedefleniyor.Nitekim kitapları okumaya başlayan çocukların kalp ve zihin dünyalarını Kur’an Bahçesi’ndeki ayetlerle besleyip şekillendireceklerine ve şahsiyetlerini ilmek ilmek Kur’an ayetleriyle dokuyacaklarına inanıyoruz…Bize ve çocuklarımıza Kur’an’ı ikram eden Rabbimize hamd olsun.Sevgili arkadaşlar,Kitabı okuyup bitirince çok şeyler öğreneceksiniz.Böylesine güzel kitabınız olduğu için sevinecek,kitabı size hediye alan büyüklerinize teşekkür edeceksiniz.Biz de sizlere teşekkür etmek istiyoruz.Çünkü siz Allah’ımızın kitabı Kur’an-ı Kerim’i seven,ayetlerini öğrenmeye çalışan çok tatlı,çok akıllı, çok güzel arkadaşlarsınız.Sizi çok ama çoook seviyoruz.Allah’a emanet olunuz.İyi ki varsınız.

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-07-15
ISBN 6053702535
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 27.5 cm

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye PDF İndir

Kur’an Bahçesi 4 Çocuklara Konulu ve Resimli Bir Ayet Bir Hikaye kitabı, Rıza Şemseddin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rıza Şemseddin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rıza Şemseddin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.