Kurabiye’nin Orman Macerası – Debi Gliori Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kurabiye’nin Orman Macerası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Debi Gliori yazarı tarafından yazılan Kurabiye’nin Orman Macerası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kurabiye’nin Orman Macerası

Kurabiye’nin Orman Macerası Kitabının Kısa Özeti Oku

Kurabiye’nin Orman Macerası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ulu ağacın altındaki tavşan yuvasında kalabalık bir tavşan ailesi yaşardı. Ailenin en ku¨çu¨k u¨yesi Kurabiye’ydi. Kurabiye minicikti, ama korktuğu şeylerin listesi çok bu¨yu¨ktu¨. Bir akşam tuhaf bir ses duyunca ormana kaçan Kurabiye, kısa su¨rede korktuğu şeylerin hayalindeki gibi olmadığını keşfedecekti.Çok geniş bir hayal gu¨cu¨ olan minik bir tavşanın öyku¨su¨…

Kurabiye’nin Orman Macerası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sevgi Atlıhan
Yayın Tarihi 2018-05-15
Orjinal Adı The Scariest Thing of All
ISBN 6053321781
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 29.5 cm

Kurabiye’nin Orman Macerası PDF İndir

Kurabiye’nin Orman Macerası kitabı, Debi Gliori isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Debi Gliori yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Debi Gliori Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)