Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba – Önder Yetişen Pdf İndir

Nisan 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Önder Yetişen yazarı tarafından yazılan Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba Kitabının Kısa Özeti Oku

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Edebiyatımıza yön veren ve toplumun her kesimine bir yerinden dokunan ünlü şair ve yazarlarımızın çocukken başlarından ne gibi maceralar geçmiş olsun ki bu şiirleri ve hikâyeleri yazmış olsunlar.7-9 Yaş ilköğretim okulu öğrencileri için milli eğitim müfredatına uygun bir font ile yazılmış ve Akif Kaynar’ın çizimleriyle bütünleşmiş çocuk hikâyeleri. 

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-01
ISBN 6058267213
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 15 x 21 cm

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba PDF İndir

Küçük Sait Faik Abasıyanık ve Sinağrit Baba kitabı, Önder Yetişen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Önder Yetişen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Önder Yetişen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Şafak Satıcı Nisan 6, 2020, 3:44 pm

    Cok derinlikli bir kitap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.