Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi – Semih Öztürk Pdf İndir

Nisan 11, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Semih Öztürk yazarı tarafından yazılan Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi Kitabının Kısa Özeti Oku

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Edebiyatımıza yön veren ve toplumun her kesimine bir yerinden dokunan ünlü şair ve yazarlarımızın çocukken başlarından ne gibi maceralar geçmiş olsun ki bu şiirleri ve hikâyeleri yazmış olsunlar.7-9 Yaş ilköğretim okulu öğrencileri için milli eğitim müfredatına uygun bir font ile yazılmış ve Akif Kaynar’ın çizimleriyle bütünleşmiş çocuk hikâyeleri.

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-01
ISBN 6058267206
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi PDF İndir

Küçük Sabahattin Ali ve Defteriyle Kalemi kitabı, Semih Öztürk isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Semih Öztürk yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Semih Öztürk Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.