Küçük Mor Balık – Ayla LJınaroğlu Pdf İndir

Ocak 26, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Küçük Mor Balık gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ayla LJınaroğlu yazarı tarafından yazılan Küçük Mor Balık kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Küçük Mor Balık

Küçük Mor Balık Kitabının Kısa Özeti Oku

Küçük Mor Balık kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Geometrik şekillerden yola çıkan özgün resimlemeleriyle biçim kavramı ve el becerisi geliştirmeye yönelik, çeşitli konularda farkındalık duygusunu geliştiren AYLA LJINAROĞLU’dan Okul Öncesi ve Birinci Sınıflar için, eğlenceli kitaplar. KǜLJǜK MOR BALIK  Sayı ve renk kavramlarıyla birlikte, arkadaşlık, sosyalleşme,  özdeşim ve farkındalık kavramları üzerine bir küçük öykü.

Küçük Mor Balık Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-07-17
ISBN 6052036556
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 20
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 21 cm

Küçük Mor Balık PDF İndir

Küçük Mor Balık kitabı, Ayla LJınaroğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ayla LJınaroğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ayla LJınaroğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • hanife Kasım 28, 2019, 8:57 am

    küçük mor balık hikayesini indirmek istedim ama bulamıyorum 🙁

  • eSRA Mayıs 4, 2020, 11:17 am

    kÜÇÜK mOR bALIK ÇOK GÜZEL BİR HİKAYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.